Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

MYSTERY SERVER

Pravidla(budou brzy pozměněna)
Zde se dočtete o pravidlech našeho serveru.

Základní a hlavní Pravidla:

 1. Admin je největší autorita serveru,což znamená, že hráč, ale i GM musí poslechnout nařízení Admina.Při neuposlechnutí následuje trest, který Admin určí.
 2. Hráč musí respektovat autoritu vůči GM,jako jeho nadřízení,platí stejné při neuposlechnutí příkazu trest, který GM určí při nesouhlasu se můžete odvolat k soudu či Adminovi.
 3. Admina ani Gm nesmíte obtěžovat s primitivními dotazy a dotěrnými dotazy také dotazy jako "pls proměníš mě","nauč mě to kouzlo pls","dej mi to taky apod".
 4. Hráč nemá povoleno killovat GM, pokud GM jeho killování nepovolí.
 5. Hráč také nesmí zabíjet jiné hráče bez eqipu, hráče, kteří nakupují, ale hráč tohoto nesmí zneužívat.Také nesmíte vraždit na hradbách u Vendorů což možná v brzké době bude změněno.Hráč, který tento přečin chce nahlásit musí GM předložit důkez, který jasně druhého hráče z tohoto přečinu usvědčuje.Pokud hráč nebude spokojen s řešením problému od GM směruje se na Admina.(podoba="ScreeN"=klávesa=Print Screen SysRq
 6. Je na hráči zda si zapne či vypne PVP.
 7. Na serveru nejsou tolerováni hackeři a podobnáý havět.Za tento přečin je nejvyšší trest.
 8. Hráč, který předloží foto či video apod. hackera čeká ho velká odměna.(Rozhodbne GM či Admin)
 9. Na svr není tolerována vulgarita,je samozřejmé, že se vulgární slova zde oběví také se dají v určité míře a množství tolerovat, alke vulgarita vůči vyšším autoritám bude trestána hned na místě.(Většinou MUTE)
 10. Hráči dodržují nařízení GM týmu, které jsou zde.
  Konec
Práva hráče:Nejsou napsána
Pravidla o spravování herních accountů:

 1. V případě nahlášení odcizeneho Accountu GM tuto situaci neřeší
 2. Hráč má povinnost zabezpečit account silným heslem (popřípade pouzit .lockaccount, pro zmenu hesla slouzi .password)
 3. Hráč, který si herní account vytvoří se stává bezvýhradným majitelem daneho accountu
 4. Za heslo ke svému accountu je zodpovědný jen a pouze majitel accountu
 5. Pokud majitel ztratí/zapomene heslo ke svému accountu,bude mu přiděleno heslo nové, jako důkaz je považovaný majitelův email, použitý při tvorbě accountu
 6. Je zakázáno převádět postavy z jednoho accountu na jiný
 7. Je zakázáno (GMs) měnit nick na jakékoliv herní postavě. (Výjimku tvoří nicky neodpovidajici RP, avsak jen u postav s lvl nižším než 35)

RolePlay Pravidla:

 1. Je vyžadována RP hra.
  Definice:
  • Znamená stát se druidem, svatým rytířem, ctižádostivým mágem, čímkoliv co WoW nabízí a žít tu postavu. Hlavní myšlenkou je chovat se ke světu Warcraftu jako k reálnému. A „umístit“ do něj svůj charakter.
  • Pokud se při porušení následujících pravidel budete ohánět tím, že „je to vaše RP“ , pak ho budete muset dodržovat vždycky... To znamená, že pokud budete skákat na Velké radě po nábytku, budete se muset chovat jako idiot vždy... pokud poté jednou pronesete normální větu, porušujete tím „své“ RP ... Nebo může být vaše postava zavřena na celý život do blázince... (Ban) ... Takže pozor na to, jak se budete prezentovat, vaší postavě už ten „cejch“ zůstane a může to dojít dál než jen k nechápavým poznámkám od ostatních hráčů...
 2. Tento server je RPPVP, což znamena „Hraj RP i při PvP“.
  Definice:
  • Poslouchejte maršála na slovo. Maršál je zkušený PvP hráč, který ví co dělá.
  • Buď jste zoufalý bojovník, který přišel o všechno co měl a žízní po krvi nepřátel, zbabělec, nebo rozumná bytost.
   V prvním případě nikdy neutíkáte a vraždíte všechno okolo, i když před vámi stojí nepřítel, proti kterému nemáte šanci. (o X lvl vyšší... )
   V druhém příadě utíkáte, když po vás jde nepřítel proti kterému nemáte šanci a zabíjíte slabé(lowka), reskillujete... Jste prostě zavrženihodný sliz.
   Ve třetím případě utečete, když po vás jde někdo příliš silný, ale vzhledem k tomu že máte rozum, víte, že zabíjení slabých nepřátel vám respekt nepřinese ani na jedné straně... A pokud dojde k náhodnému PvP někde ve světě (Tanaris, Booty Bay) chovejte se k nepříteli se ctí, neboť tu každý rozumný člověk má ... Aspoň mezi hrdiny WoW světa měl...
  • Ať si zvolíte jakýkoli model (třeba i nějaký vlastní) podložte ho příběhem (legendou) a pak ho dodržujte po celou dobu existence postavy, nebo dokud vás nějaká událost nezasáhne tak hluboko, že svůj postoj změníte. Samozřejmě, tuto událost popíšete ve svém příbehu.
 3. K RP hře patří také RP chování.
  Definice:
  • Chovat se můžete v podstatě jakkoli, neboť vaše RP je vaše a nikdo vám ho nebere... Přesto tu asi jsou věci, které byste dělat neměli... Sabotáž eventu (záleží na trpělivosti GM) RP ignorace a bojkotování velké rady
 4. Dále je třeba dodržovat RP mluvu.
  - Pokuta od RPGM ve výši 1/3 hodnoty goldů na characteru (minimální pokuta je hodnota zlatých 1/2 výše levelu př: 70 level = min 35 zlatých), opakované porušení 12 - 48 hodin ban
  Definice:
  • ... Ať chcete nebo ne, RP mluva k RP patří a na RP serveru je povinné ji dodržovat.
  • Vyvarujte se jakýchkoli slov souvisících pouze s naším světem a v kontextu WoW světa nepochopitelných ... (PC, síťovka, mobil, klávesnice, kontaktní čočky... )
  • I slova zdánlivě patřící k WoW (talent point, spell, cooldown, aggro ... ) nepatří k RP mluvě.
  • Když má vaše postava příběh, bude jednodušší jí dát nějaký styl řeči. ... A nejjednodušší je udělat si postavu tak, aby vám byla pohodlná, aby jste se v ní cítili dobře ... Takže pokud jste šestnáctiletej puberťák, co myslí na sex a chlast - nedělejte si Paladina...
   Trpaslík – válečník bude mít pro vás pohodlnější RP ...
  • RP mluvu je hráč povinnen dodržovat na těchto kanálech: /say /yell /emote
  • Nezapomeňte – GM může být v invisible modu, nebo hrát s nevinným lowkem, takže když vy žádného GM v okolí nevidíte, neznamená to, že nevidí vás.
 5. Jméno(Nick) by mel byt jmeno pro character (RP jméno), nesmí obsahovat neslušné, urážející, vulgární výrazy, vyjadřovat rasistické, osobní a společensky nevhodné výrazy a podtexty nebo napodobovat jméno podobné nicku GM. Je zakázané mít ve jménu koncovky typu CZ/SK (nesmí být ani uprostřed nebo na začátku jména ani na konci).
  - Rename (prejmenovani) characteru pokud je postava levelu mensiho nez 35, nad level 35 - BAN
  Definice:
  • Doporučujeme dávat „random name“ tak dlouho, dokud se vám něco nebude trochu líbit a pak pozměnit... Samozřejmě, můžete získat svůj nick i jakkoli jinak...
   Nicky typu „Vidlicka, Klicenka, Kokotihlava“ budou přejmenovány... (Bude vám dána možnost vybrat si nový nick)
 6. RP chování se vztahuje i na guildu.
  - Odebrání výhod guilde bez možnosti náhrady svých zdrojů (goldy). (Např. GuildHouse).
  Definice:
  • Absurdní jména guild jako „Kill the Ali“ zanemenají pro guildu rename (prejmenování) nebo disband (rozpuštění) Pokud jméno neodůvodní nějakým „vyšším cílem“ či minulostí guildy, ke které se bude jméno přímo vztahovat. Čímž se dostáváme k tomu, že každá guilda by měla mít smysl a své místo v kontextu WoW světa.
 7. Zakaz narusovani eventu a RP akci neRP mluvou nebo neRP chovanim.
  - 14 dní ban
 8. Je zakazano jakymkoliv zpusobem omezovat ci diskriminovat RP hrace, at uz v ramci raidu nebo guild.
  - 7 dní ban
 9. Povinností hřáče je zaplacení pokuty od RPGM.
  - 7 dní ban
 10. Je zakázáno vést AntiRP diskuze na veškerých komunikačních kanálech Mystery serveru. New!
  - 7 dní ban
 11. RP NENÍ vyžadováno v Dungeonech/Instancích, Battlegroundech a PVP Arénách. New!
 12. Platí pravidla pro přidělování GH/PH. www.servermystery.wbs.cz New!

PvP Pravidla

 1. V hlavnich mestech zakazano zabijeni NPC z jejichz zabiti se ziskavaji honory (vladci frakci), pokud se nejedna o vypravu 5ti a vice hracu.
  - 3 dny ban
 2. Zakazano pohybovat se v Battle Groundech s vypnutym PvP.
  - 3 dny ban


Pravidla pro funkce RP systému.

 1. Zneužití práv ke svému či cizímu prospěchu. (mute, kick, notify, whispers, pinfo)
  - Zbavení funkce.
  Definice:
  • .mute
   Může být použito k trestani neRP mluvy, vulgární mluvy nebo jiných slovních útoků.
   Nesmí být použito k řešení osobních problému (např. pomsta) a na hráče opacné frakce.
  • .kick
   Může být použito pouze na akcích jako jsou Velká rada a eventy. Za sabotáž GM práce nebo provokování spamem emot či nezřízeným pohybem postavy na místech kde nemá co dělat. Nikdy v PvP.
  • .notify
   Může být použito pouze při svolávání velké rady nebo eventu (Případně BG). Nesmí byt použito k organizovaní raidů. Dále je vyžadován podpis autora zprávy.


GameMaster Pravidla

 1. GM má povinnost dodržovat všechna zmíněná pravidla jako všichni hráči.
  - Trest dle pravidla.
 2. GM nesmí využívat svého postavení k osobnímu ani cizímu prospěchu, vyvíjet činnost která zvýhodní jednoho nebo více hráčů před ostatními nebo naopak činnost která jednoho nebo více hráčů znevýhodní.
  - Odebrání GM práv.


Admin a GMs si vyhrazuji pravo kdykoliv kteroukoliv část těchto pravidel zmenit, zrusit, nebo pridat nove pravidlo. O dulezitejsich zmenach budete informovani na hlavni strance. Admin a GMs rovnez rozhoduji o vykladu pravidel. I kdyz se vam zda, ze něco pravidla neporusuje, pokud je to na hrane, radeji se zeptejte, někdo muze mit jiny pocit. Tyto pravidla mohou byt zmenena i s okmazitou platnosti, pokud to bude nutne. V platnost vstupuji ve chvili uverejneni.
Za nahlášení Hakera speciální odměna!!!
Pravidla mohou být kdykoli změněna,za porušení pravidel určují GM a Adm. trest dle závažnosti trestu.
Pravidla pro GM:
TOPlist